Prijswinnaars

Hieronder staan alle winnaars. Teams, persoonlijke ranking, hoogste finish en 180-ers. Eenieder wordt vrijdagavond verwacht bij t Spoc in Wijhe.

Eerst worden alle prijzen uitgereikt, daarna volgt er een geloot koppeltoernooi. Opvallend dit jaar..? 11 x een 170 finish waarvan Robbin Seubring er 3 gooide.

Kampioenen teams

Ere Div., Cafe de Brouwerij  5.

1e Div. A. Sorry!!!

1e Div  B. Spoorzicht  1

2e Div. A.  Jacks of all Trades

2e  Div.  B. Nooitgedacht

2e  Div.  C. Cafe Ripperda

2e  Div. D.  Cafe de Dissel   1

3e  Div. A.  Cafe de Meidoorn

3e  Div.  B. DC.Genemuiden/HBM

3e  Div.  C. Wolf  3.

3e  Div. D. Black Devils

3e  Div. E. Meidoorn  4

3e  Div.  F. DCO  1

4e  Div.  A. DC.Genemuiden/PALET

Persoonlijke ranking Beste dame

Ere Div. Geen

1e Div. Geen

1e Div. B. Jill Dijkstra Gouvzellie!

2e Div. A. Cynthia Seubring De Molenkamp 2.

2e Div. B.Geen.

2e Div. C. Jolanda Jager ‘t Spoc 2

2e Div. D. Berna van der Kamp- Penninkhof Bouncers Nooitgedacht

3e Div. A. Bianca Jonkers Clees 2

3e Div. B. Marielle van der Beld DC.Koops Horeca

3e Div. C. Jessica Hollander Eigenwiese Chickies

3e Div. D. Gerike Holtvluwer Clees

3e Div. E. Renske Schuttert Sjaakies Boeffies

3e Div. F. Carola van Hattem DCO 1.

4e Div. A. Rianne Olthuis DV.Marktzicht 11.

Persoonlijke ranking beste heer

Ere Divisie. Sven Groen   –   ‘t Spoc

1e Divisie A. Jeroen Bruins  – Jowi ’s Boys 1

1e Divisie B. Davy Kappers   – Plop Pllop United.

2e Divisie A. Robbin Seubring   – De Molenkamp 2.

2e Divisie B. Johnny Mulder –   Nooitgedacht.

2e Divisie C. Michel Vlieger   –   Cafe Ripperda.

2e Divisie D. Jarno Braamskamp   – Cafe de Dissel 1.

3e Divisie A. Sebastiaan Barneveld   –   De Slinger 4.

3e Divisie B.  Peter van Grunsven   – DC.Koops Horeca 2, Eric Eenkhoorn –   DC.Genemuiden/HBM

3e Divisie C. Alfred Konkelaar   –   Sup.Club. PEC Zwolle

3e Divisie D. Hendrik Olthuizen   – Black Devils

3e Divisie E. Arnold Wittingen   –   Meidoorn 4

3e Divisie F. Dominque van de Grift   – DCO 1.

4e Divisie A. Alwin van Lente   – DC.Genemuiden/PALET

Hoogste finish

Ere Div.      Dirjan Uit den Bulten DCO 2013 –   167

1e  Div.  A. Jeroen  Bruins  Jowi’s Boys  1  –  170

                   Ruben Steenhuis De Eigenwijsjes  –  170

1e  Div. B.  Davy  Kappers Plop Plop United  –   170

Jaime  Lindeboom BorrelzZ  1  –   170

Dion de Vries Sporthoek Power  –    170

2e  Div.  A. Robbin Seuibring De Molenkamp   2  –   170 (3x)

Stefan Rekers DV.Marktzicht  2   –   170

2e Div. B.  Mark Eilander De Kruusing  3  –    160

Henry  Konterman Spoorzicht  9   –   160

2e Div.  C. Kevin Hulsbergen Cafe Ripperda   –    158

2e Div.  D. Johnny Bosch Smokin ‘Arrows  –   152

Bart Doornink Tapperij Teun  4   –    152

3e  Div. A. Alfred Brouwer TT  8 plus    –    156

3e Div.  B. Helmich Schenkel DC.Genemuiden/HBM   –   160

3e  Div. C.  Bas Oudshoorn Slinger  3  –   158

3e  Div. D Michel  Hofstede Sally ´s     –   170

3e  Div. E. Michel  Kamp Sammie  B  –   156

3e Div.  F. Stefan Kolling Herberg  3    –  145

4e  Div.  A  Ruud van Dijk DC.Genemuiden/PALET 146

Hoogste finish Beker

Martijn Mijnheer – Cafe de Brouwerij 5  170

Sander van Olphen – Cafe de Pierik 170

Martijn Frederiks – Sporthoek Power 170

 

180

Ere Div. Willem Freek Kuipers Albatros  1    –    35 x

1e Div.  A.  Vincent Kamphuis Olde Flesse    –    37 x

1e Div B.  Edwin Kooiker Spoorzicht  1    –   23 x

2e  Div. A Robbin Seubring De Molenkamp  2    –    18 x

2e Div.  B.  Chris Landman De Rooster   –    40 x

2e  Div.  C.  Michel Vlieger Cafe  Ripperda   –   15 x

2e  Div. D.  Jarno Braamskamp Cafe de Dissel  1   –   12 x

3e  Div.  A Maurice Boeve Dartteam Eureka   –   6 x

Alfred Brouwer  TT 8  plus  –     6 x

3e  Div.  B.  Peter van Grunsven DC.Koops Horeca  2    –     8 x

3e  Div. C.  Niels Visser Wolf  3    –    6 x

3e  Div.  D.  Dennis  Lipman NoBarTenDar   –    6 x

3e  Div.  E.  Jeffrey  van Piekeren Meidoorn   4    –    5 x

3e  Div.  F.  Dominque  van de Grift DCO  1    –    11 x

4e  Div.  A.  Alwin van Lente DC.Genemuiden/PALET 5 x

 

de wedstrijdcommissie